محصولات زناشويي
محصولات زناشويي

آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در استان كرمان

دوره هاي حرفه اي آموزش تعميرات موبايل ، آموزش تعميرات لپ تاپ،آموزش تعميرات كامپيوتر،آموزش تعميرات تبلت،آموزش تعميرات تلفن همراه و اپل، براي اولين بار توسط بزرگترين آموزشگاه آموزش هاي شبكه و تعميرات پارسه در كرمان و شهرهاي سيرجان, رفسنجان, بم, جيرفت, زرند, كهنوج, بافت و شهرهاي ديگر استان كرمان برگزار مي شود  .

آموزش تعميرات موبايل و لپ تاپ دراستان مركزي اراك
 معرفي موسسه پارسه

انستيتو انفورماتيك پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمي به شماره (27689) تاسيس گرديد با هدف ارتقاي سطح علمي و كيفي تعميرات فوق تخصصي سخت افزار كامپيوتر و لپ تاپ در ايران شروع به فعاليت نمود.
در راستاي رسيدن به اين هدف بستر هاي سخت افزاري و تجهيزات مدرن مورد نياز را تهيه و در كارگاه هاي مركز مستقر نموده است و هيات علمي متناسب و فرهيخته كه بهترين تعميركاران ايران به شمار مي روند را جذب نموده و به  تحقيق در راستاي بدست آوردن راهكار نوين تعميرات تجهيزات الكترونيكي و همچنين انتقال دست آورد ها به متقاضيان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
اين  موسسه در راستاي چشم انداز كلي تدوين شده تلاش مي نمايد با توسعه كمي و كيفي  خدمات خود، بتواند بستري مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهيزات تخصصي تست و تعمير لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمير و بازيابي اطلاعات و آموزش فوق تخصصي تعميرات سخت افزار در عاليترين سطح كيفي در كشور را به عموم هم ميهنان فراهم آورد.

ماموريت (mission):
نظارت و كنترل كيفي و كمي بر فعاليت شعب ،افزايش شعب در سطح كشور ، اطلاع رساني به عموم هم ميهنان و بكارگيري ابزار هاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترين ماموريت هاي اين واحد به شمار ميرود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه ي آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در سايت پارسه مراجعه كنيد.


توضيحاتي در مورد كرمان

استان كرمان

 نام كرمان از نام يكي از ده شاخه اصلي پارسيان كه به جنوب ايران آمدند گرفته شده‌است. شاخه‌هاي اصلي پارسيان اينها بودند:پاسارگادي، مارافي، كرماني، ماسپي، پانتيالي، دِروسي، دايي، مَردي، دروپيكي و ساگارتي.
كرمان در زمان هخامنشيان بخش عظيمي از شَهر (ساتراپي) فارس به شمار مي‌رفت. از شهرهاي كهن اين سامان سيرجان (شيرگان باستان)، بردسير، بافت (تپه يحي) (به اردشير باستان)، گُواشير (كرمان امروزي)، فهرج (پهره باستان) و ارگ بم، نرماشير، راين ، جيرفتو رفسنجان است.

آقامحمد خان قاجار، تعدادي از مردم آن را كور كرد. وي يك هزار تن از جوانان تنومند اين استان را به سركردگي مرتضي‌قلي‌خان كرماني به تهران فرستاد و پس از آن به مياندوآب و سراب و برخي نقاط ديگر آذربايجان تبعيد كرد.

اين كرمانيان پس از چند نسل در جمعيت اين شهرها حل شدند ولي در مياندوآب تا مدتي پيش محله‌هايي به نام محله كرماني‌ها، سيرجاني‌ها، زرند، راه‌بُر و لك‌ها وجود داشت.[۵][۶]قلعه دختر و قلعه اردشير از آثار دوران ساساني در شرق شهر كنوني كرمان، كه هنوز خرابه‌هاي آنها برجاست، گواه بر اين است كه لااقل در زمان اردشير بابكان در همين محل، شهري آباد يا قلعه‌اي مهم وجود داشته‌است.

مؤلف جغرافياي كرمان معتقد است كه حدود ۲۲۰ پس از ميلاد، به هنگام فتح كرمان به دست اردشير اين محل گواشير نام داشته و مركز ولايت كرمان بوده‌است بنا به گفته هرودت كرمانيا از قبايل دوازده‌گانه ايران مي‌باشد و ساتراپي چهاردهم (دارا) مشتمل بر ايالت كرمان بوده‌است

در روايات اساطيري آمده‌است كه كيخسرو كرمان و مكران را به رستم بخشيد همچنين نشاني‌هايي از فرمانروايي بهمن بر اين خطه مي‌دهند آنگاه روايت تاريخي اين سرزمين آغاز مي‌شود و اينكه در زمان هخامنشيان كوروش آن را تبعيد گاه نبونيد (پادشاه مغلوب شدهٔ بابِل) قرار داد سپس سخن از حكومت اشكانيان را شكست داد و فرزند خود را كه او هم اردشير نام داشت به حكومت كرمان گماشت.

بنا به نوشته‌هاي مورخ كلداني و كاهن معبد مردوك در سالهاي ۵۳۹–۵۳۸ –كه كتب او از منابع مهم تاريخ زمان كورش است – كرمان از ولايات تابعه كوروش بوده و محلي مطمئن براي او بشمار مي‌رفته‌است. در عصر داريوش كبير نام كرمان جزء ولايات تابعه هخامنشي آمده‌است و در كتيبه بناي شوش كلمه‌اي مشاهده مي‌شود كه نام چوب درختي بوده‌است كه براي استحكام بناي ساختمانها (شايد همان كاخ) به كار مي‌رفته و محل تهيه اين چوب كرمان ذكر شده‌است.

در اين مورد داريوش مي‌گويد «چوب بيش مكن از گنداره (پيشاور) و كرمان حمل شود» در متن كتيبه‌اي كه از شاپور اول ساساني – در اطراف كعبه زرتشت در نقش رستم فارس – بدست آمده‌است، شاپور درباره قلمرو خود چنين مي‌نويسد: منم خداوندگار مزداپرست شاپور شاهنشاه ايرانيان وغير ايرانيان. امارات و ولايات امپراتوري ايران اينها هستند: پارس، پارت، خوزستان، ميشان، آشور، آذيان، عربستان، آذرآبادگان (آذربايجان)، ارمينيا، (ارمنستان)، سسيگان، كرمان و سيستان.

در كتب تاريخي از عهد قديم، چند جا به نام كرمانيان بصورت بخشي از ايران برمي‌خوريم هرودت گويد:پارسيها به شش طايفه شهري و ده نشين و چهار طايفه چادرنشين تقسيم شده‌اند شش طائفه اولي عبارتند از: مرفيان، ماسپيان، پانتاليان، دروسيان، گرمانيان در خصوص گرمانيان تصور مي‌رود همان كرمانيان باشند. در كتيبه‌هاي هخامنشي ظاهراً مقصود از كلمه كارمانيا همان كرمان است.

در كتب تاريخي از عهد قديم، چند جا به نام كرمانيان بصورت بخشي از ايران برمي‌خوريم. احمد عليخان وزيري (مؤلف كتاب جغرافياي كرمان) معتقد است كه حدود ۴۳۰ سال قبل از اسلام – به هنگام فتح كرمان بدست اردشير – اين محل گواشير نام داشته كه مركز ولايت كرمان بوده‌است.

بخشي از خانه‌هاي مسكوني مردم فقير در پاي دامنه‌هاي اين دو تپه و قلعه شكل يافته بوده و بعداً با گسترش تريجي شهر كرمان در جهت غرب توسعه يافته وبا توجه به توسعه و رونق اقتصادي در دوره‌هاي بعد از اسلام اين شهر بتدريج نضج گرفته و رفته رفته بزرگتر شده تاجايي كه وسعت آن به حدود دويست هكتار رسيده هم رسيده، با گذشت زمان وبه دليل نا امني منطقه و حمله غارتگران و دزدان علاوه از حصارهاي رفيعي كه دور قلعه دختر وقلعه اردشير كشيده شده بود گرداگرد شهر نيز حصاري بلند كشيده شد.
مقالات پارسه

  استفاده از آداپتور نامناسب : بله درست است آداپتور شما نيز ممكن است باعث شارژ آهسته شود. تغيير ولتاژ ناگهاني ممكن است باعث آسيب ديدن آداپتور شود و در عملكرد آن مشكل ايجاد كند. آداپتور براي حفظ دستگاه شما از آسيب ديدن در شرايط مختلف ساخته شده و استفاده نادرست از آن مشكلاتي را براي گوشي شما به همراه خواهد داشت.
استفاده از گوشي‌هاي قديمي : اگر از گوشي‌هاي قديمي استفاده مي‌كنيد هيچگاه گوشي خود را از نظر زمان شارژ شدن با گوشي‌هاي امروزي مقايسه نكنيد. امروزه پردازنده‌هاي جديد از قابليت شارژ سريع پشتيباني مي‌كنند و برخي از گوشي‌ها نيز به قابليت توربو شارژينگ مجهز شده‌اند. حقيقت اين است كه راهي جز خريد يك گوشي مدرن‌تر براي شما وجود ندارد و شما با هيچ وسيله‌اي اين فقدان سخت‌افزاري را نمي‌توانيد جبران كنيد.

 استفاده از يك باتري بد : قبل از هر چيز براي آگاهي از وضعيت باتري گوشي خود و خوب يا بد بودن آن بهتر است جستجويي در اينترنت انجام دهيد ممكن است در گوشي شما از باتري بدي استفاده شده باشد. به بايد داشته باشيد باتري‌ها به مرور زمان و پس از سپري شدن عمرشان دچار مشكل خواهند شد و اين يك مساله طبيعي است.

خدمات ما آموزش تعميرات موبايل در كرمان مي باشد .
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۳۰:۴۷ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]

انتخاب  تور ارزان روسيه, باانگيزه ي ديدن شهرهاي شيك سنت پترزبورگ و مسكو و سواحل ديدني آن ميتواند كه  گزيده ي خوبي باشد.ولي بايد اين داستان  را توجه كرد كه سرزمين روسيه به دليل قرب به قطب شمال داراي جوي سرد است كه اين موضوع براي اكثرافراد خوشايند نمي باشد.

پيشينه

تاريخ روسيه به قرن چهاردهم ميلادي بازمي‌گردد كه قلمرو پادشاهي تجاري مسكو به عنوان بازيگر اصلي در بين چندين منطقه كوچكتر مشابه مطرح شد. ايوان چهارم، معروف به ايوان مخوف، نخستين حاكم مسكو بود كه خود را تزار ناميد. در سده هفدهم رومانف به حكومت روسيه دست يافتند و تا سيصد سال بعد بر اين كشور حكومت كردند. پتر كبير و كاترين كبير از معروف‌ترين اين پادشاهان بودند كه اصلاحات زيادي را در جهت مدرنيزاسيون اين كشور به انجام رساندند.

در اوايل قرن بيستم، نارضايتي‌هاي عميق در ميان بخش‌هاي مختلف جامعه روسيه به اعتراضات گسترده‌اي در اين كشور انجاميد. در شرايطي كه حاكمان كشور نسبت به درد و رنج توده‌هاي مردم بي تفاوت به نطر مي‌رسيدند، جريان‌هاي سياسي راديكال در كشور قوت گرفتند. واقعه معروف به دوشنبه خونين در سال ۱۹۰۵، شكست از ژاپن در جنگ ۱۹۰۵ و شكست‌هاي اين كشور در جنگ جهاني اول به اين نارضايتي‌ها دامن زد. در سال ۱۹۱۷ انقلابي به رهبري حزب بلشويك، كه در سال ۱۹۰۳ به رهبري لنين و تحت تأثير آموزه‌هاي كارل ماركس تشكيل شده بود، به حكومت پادشاهي در اين كشور پايان بخشيد.

اوايل حكومت لنين با جنگ داخلي عليه حاميان سلطنت همراه بود و پس از مدتي رقابت براي جانشيني لنين شدت گرفت. وي در سال ۱۹۲۴ درگذشت و استالين در سال ۱۹۲۹ به رهبري بلامنازع حزب كمونيست شوروي دست يافت. سياستهاي استالين به صنعتي‌سازي سريع كشور انجاميد اما حكومت او با حجم غيرمنتظره‌اي از پاكسازي‌هاي سياسي، تبعيدهاي دسته‌جمعي و حبس و زندان همراه بود. در ژوئن ۱۹۴۱ آلمان به شوروي يورش برد و جنگي چهارساله درگرفت كه ۲۷ ميليون شهروند شوروي در آن جان باختند. روسيه در جنگ جهاني دوم پيروز شد و كنترل سياسي بيشتر قلمرو اروپاي شرقي و مركزي را براي خود تضمين كرد. استالين تا زمان مرگش در سال ۱۹۵۳ در قدرت باقي‌ماند. در اين دوران حزب كمونيست با استفاده از دستگاه امنيتي عظيم خود بر تمام جنبه‌هاي زندگي حيات اجتماعي جامعه تسلط يافت و شوروي با پرداخت بهايي گزاف از حيات انسان‌ها به يك ابرقدرت صنعتي و نظامي تبديل شد.

خروشچف جانشين استالين تلاش كرد تا جنبه‌هاي بي‌رحمانه حكومت استالين را افشا كرده و در عين حال بخش‌هاي كليدي حكومت كمونيستي را حفظ كند. وي سانسور را در جامعه كاهش داده و سياست خارجي همزيستي مسالمت‌آميز با غرب را در پيش گرفت اما با سركوب قيام سال ۱۹۵۶ مجارستان سلطه شوروي بر دولت‌هاي دست‌نشانده اين كشور ادامه يافت. با اين حال دستگاه حزبي اعتماد خود را به وي از دست داده و اعتبار خروشچف در پي نحوه مواجهه او با بحران موشكي ۱۹۶۲ كوبا كاهش يافت. خروشچف در سال ۱۹۶۴ در يك كودتاي حزبي ساقط شد. در دوران برژنف جانشين خروشچف، شرايط زندگي براي توده‌هاي مردم قابل پيش‌بيني تر و مناسب‌تر شد اما سركوب سياسي ادامه يافت. با اين حال با توجه به كاهش رشد اقتصادي و سربرآوردن مشكلات اجتماعي دوران برژنف به «عصر ركود» معروف شد. از سال ۱۹۷۹ شوروي در جنگي طولاني و خونبار در افغانستان درگير شد. يك نسل كامل قرباني جنگ شوروي در افغانستان شدند

اميدواريم كه تور روسيه به شما خوش بگذرد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۸:۲۷ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]


آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در ايلام

دوره هاي حرفه اي آموزش تعميرات موبايل ، آموزش تعميرات لپ تاپ،آموزش تعميرات كامپيوتر،آموزش تعميرات تبلت،آموزش تعميرات تلفن همراه و اپل، براي اولين بار توسط بزرگترين آموزشگاه آموزش هاي شبكه و تعميرات پارسه در ايلام و شهرهاي دره شهر, ايوان, دهلران, مهران, آبدانان, ايوان و شهرهاي ديگر استان ايلام برگزار مي شود  .

آموزش تعميرات موبايل و لپ تاپ دراستان مركزي اراك
 معرفي موسسه پارسه

انستيتو انفورماتيك پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمي به شماره (27689) تاسيس گرديد با هدف ارتقاي سطح علمي و كيفي تعميرات فوق تخصصي سخت افزار كامپيوتر و لپ تاپ در ايران شروع به فعاليت نمود.
در راستاي رسيدن به اين هدف بستر هاي سخت افزاري و تجهيزات مدرن مورد نياز را تهيه و در كارگاه هاي مركز مستقر نموده است و هيات علمي متناسب و فرهيخته كه بهترين تعميركاران ايران به شمار مي روند را جذب نموده و به  تحقيق در راستاي بدست آوردن راهكار نوين تعميرات تجهيزات الكترونيكي و همچنين انتقال دست آورد ها به متقاضيان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
اين  موسسه در راستاي چشم انداز كلي تدوين شده تلاش مي نمايد با توسعه كمي و كيفي  خدمات خود، بتواند بستري مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهيزات تخصصي تست و تعمير لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمير و بازيابي اطلاعات و آموزش فوق تخصصي تعميرات سخت افزار در عاليترين سطح كيفي در كشور را به عموم هم ميهنان فراهم آورد.

ماموريت (mission):
نظارت و كنترل كيفي و كمي بر فعاليت شعب ،افزايش شعب در سطح كشور ، اطلاع رساني به عموم هم ميهنان و بكارگيري ابزار هاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترين ماموريت هاي اين واحد به شمار ميرود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه ي آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در سايت پارسه مراجعه كنيد.


توضيحاتي در مورد ايلام

استان ايلام

به علت كوهستاني بودن استان ايلام و ريزش‌هاي مناسب برف و باران، رودخانه‌هاي كوچك و بزرگي در اين ناحيه جريان دارند كه منبعي براي آبياري زمين‌هاي زراعي و سدسازي و اب آشاميدني استان مي‌باشند. بيشتر آن‌ها از كبيركوه سرچشمه مي‌گيرند كه دو دسته‌اند:1- رودخانه‌هايي كه از رشته كوه كبيركوه و ديگر ارتفاعات اين استان سرچشمه مي‌گيرند و به سوي خاك عراق در غرب استان در جريان هستند

كه علاوه بر آبياري زمين‌هاي كشاورزان منطقه، وارد مرز عراق شده و اراضي مندلي (Mandali) و بدره و زرباطيه و عماره در عراق را آبياري مي‌سازند. مسدود كردن آب اين رودخانه‌ها در دوران قاجاريه و پهلوي و جلوگيري از جاري شدن آن‌ها به خاك عثماني و عراق امروزي، باعث تنش‌ها و زد و خوردهايي بين بوميان محلي با عثمانيان و عراقي‌ها شده بود كه در نهايت موجب دخالت دولت‌هاي طرفين در ماجرا گرديده است.


مهم‌ترين رودهايي كه از ارتفاعات ايلام سرچشمه مي‌گيرند و به سوي خاك عراق جريان دارند عبارتند از رودخانه «گنگير» (Gangir) كه از محلي به نام سراب ايوان و از كوه‌هاي شره زول و مانشت سرچشمه مي‌گيرد و پس از پيوستن شعبات فرعي، دشت ايوان را آبياري مي‌سازد

  با پيچ و خم‌هاي زياد و زيبايي خاصي به طرف سومار جريان مي‌يابد و آن گاه وارد خاك عراق شده و به شهر مندلي عراق وارد مي‌شود.فريا استارك در كتاب خود از ماهي‌هاي درشت اندام اين رودخانه ياد كرده است،يكي ديگر از رودخانه‌هاي اين حوزه رود «كنجان چم» است كه از ارتفاعات كبيركوه سرچشمه مي‌گيرد و پس از عبور از اميرآباد و مهران، وارد خاك عراق مي‌شود

رودخانه» چنگوله» از ارتفاعات كبيركوه سرچشمه مي‌گيرد و پس از آبياري اراضي مسير خود، وارد خاك عراق شده و منطقهٔ «باع شاهي» عراق را در بر مي‌گيرد. رودهاي ديگر چون «دويريچ» و رودخانهٔ «ميمه» و «چيغاب» و «گدارخوش» پس از مشروب ساختن اراضي كشاورزي در مسير خود، وارد خاك عراق مي‌شوند

۲- رودخانه‌هاي حوزه آبريز رودخانه كرخه كه از ارتفاعات شرق و شمال شرق كبيركوه سرچشمه گرفته و به سوي شمال و مشرق كبيركوه در جريان هستند، و اين رودخانه‌ها اكثرا پس از طي مسافت كوتاهي وارد رودخانهٔ پرآب «سيمره» [صيمره] در شرق كبيركوه و شرق استان ايلام مي‌شوند،

رودخانه‌هايي كه از كبيركوه و ساير كوه‌هاي شرق و شمال شرقي ايلام سرچشمه مي‌گيرند و شعبات اصلي رودخانه سيمره در ايلام را تشكيل مي‌دهند عبارتند از: رودهاي «چزمان»، «چناره»، «شيروان و چرداول» آب «شيخ مكان»، «رود سيكان»، «آب زنگوان»

مهم‌ترين و پر اّب‌ترين رودخانهٔ ايلام، سيمره مي‌باشد كه اسم قديم آن «اوكنو» يا «اوقنو» و نزد يونانيان «كواسپس» يا خئوپس بوده كه سرچشمهٔ اين رودخانه دامنه‌هاي غربي كوه الوند در استان همدان و منطقهٔ نهاوند است

كه با نام «گاماسپ» و پس از عبور از كنگاور، صحنه و بيستون به كرمانشاه مي‌رسد ودر آن جا با دريافت شعبه «قره سو» در شمال شرقي ايلام وارد استان مي‌شود و پس از عبور از شرق ايلام با نام «سيمره» با جهتي شمال شرقي، به جنوب غربي مرز استان ايلام و استان لرستان را تشكيل مي‌دهد

و در منطقهٔ «پل دختر» با دريافت شعبه مهم «كشكان» وارد استان خوزستان مي‌شود و از آن پس به «كرخه»» معروف مي‌باشد. به طور كلي ۱۳ رودخانه با ظرفيت ۱/۸ ميليارد متر مكعب آب در سال در حوزهٔ جغرافيايي استان ايلام وجود دارد.
مقالات پارسه

  اين اطلاعات توسط وب‌سايت ژاپني Mac Otakara ارائه شده است، وب‌سايت ژاپني در مطلب خود به مقايسه‌ي رنگ صورتي آيپاد نانو با آيپاد تاچ نسل ششم پرداخته كه رنگ صورتي پررنگي است كه روشن‌تر از رنگ رز گلد به كار برده شده در آيفون ۶ اس است، براساس اطلاعات ارائه شده هنوز مشخص نيست كه رنگ صورتي آيفون 5se به چه ترتيب خواهد بود.

اما به نظر مي‌رسد شاهد رنگ بسيار متفاوتي از آيفون 5se در اين گوشي هوشمند خواهيم بود، در زمان عرضه‌ي آيفون ۶ اس نيز برخي از گمانه‌ها عرضه‌ي رنگ صورتي را نويد داده بودند.

اما بعدها مشخص شد كه رنگ صورتي همان رزگلدي بوده كه آيفون ۶ اس به همراه آن عرضه شد. البته در صورتي كه شنيده‌ها در مورد آيفون 5se به حقيقت بپيوندد، شاهد عرضه‌ي رنگ متفاوتي از آيفون خواهيم بود كه همان صورتي پررنگ و متفاوت از رزگلد خواهد بود،احتمالا آيفون ۵ اس اي در رنگ‌هاي متفاوتي روانه‌ي بازار خواهد شد.

البته در حال حاضر احتمال عرضه در رنگ‌هاي خاكستري تيره، نقره‌اي و صورتي محتمل‌تر شده است.البته به نظر مي‌رسد اضافه شدن ساير رنگ‌ها نيز دور از دسترس نيست و شايد شاهد عرضه‌ي آيفون ۵ اس اي در رنگ‌هاي ديگري نيز باشيم.

به نظر مي‌رسد بايد در مراسم ۱۵ مارس سال جاري ميلادي در انتظار رونمايي از آيفون ۵ اس اي اپل باشيم اين گوشي هوشمند از وجود نمايشگر ۴ اينچي بهره برده و ظاهري شبيه به آيفون ۵ اس اپل نيز خواهد داشت.

خدمات ما آموزش تعميرات موبايل در ايلام مي باشد .
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۳۵:۵۵ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]

● چه كساني به سئو لازم هستند ؟

هر وب سايتي كه به سوي تجارت و بازرگاني پيش ميرود ، بايد صفحات وب خود را براي سيستم هاي جستجوكننده بهينه سازي كند.

 هدف اصلي يك وب سايت جلب استفاده كنندگان اينترنت هستند و مطالعات بررسي كرده كه پهنه عظيمي از استفاده كنندگان

اينترنت را در موتورهاي جستجوگر يافته اند اگر كارخانه شما نظر به درست كردن يك تازه و يا به روز كردن قبلي خود را دارد بايد در نظر داشته باشيد كه براي پيشرفت بايد seo را در انتخاب اول قرار دهيد به در نظر داشته باشيد كه seo شما

را به مسابقه بزرگ مي برد و شما را در بازار معرفي ميكند. 

  به چه علت شما به يك وبسايت احتياج داريد ي

به چه دليل شما به يك سايت نيازمنديد

اين مقاله توسط مركز طراحي سايت ايفانت آماده گرديده است. شما ميتوانيد طراحي سايت ارزان خود و بهينه سازي سايت خود را به ما بسپاريد.

1- ورود در قرن بيست و يك :

همينطور كه ميدانيد قرن بيست و يك قرن اينفورميشن و ارتباطات نام گذاشته شده و عصر جديد و گسترده اي با نام |جهان|دنياي} مجازي در دل اين قرن در حال شكل گرفتن و گسترش است ، جهاني كه درون آن مردم با كمك از آخرين علم ها و حركت در مرزهاي دانش جديد ، مقدار زيادي از حصر هاي زماني و موقعيتي را مرتفع ساخته تا با كمك از آن قادر باشد بر زمان و مكان حكمراني كند. براي بودن در اين جهان عظيم و پرظرفيت نيازمند يك شناسه هستيد. و تارنماي ايرنترنتي  شما تنها شناسه  داخل شدن شما در اين جهان  پر رمز و راز است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۵۸:۰۳ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]

وب سايت منتو برترين كانون آگاهي دهي مسافرت هاي كم هزينه با متدي عالي در عرضه ي كاربران كشور قرار گرفته است.
در سايت منتو  همه قصد ما اين مسئله مي باشد كه بگرديم و بهترين و به صرفه ترين خدمات مسافرت را براي شما هم وطنان گرامي فراهم كنيم.
خدماتي از قبيل سفرهاي خارجي , گشت هاي درون كشور , تيكت هاي پروازهاي هوايي و زميني, محل هاي تاريخي و گردشگري و ...
كمپاني ما جست وجومي كند خدمات ارائه كنندگان اين نوع خدمات توريستي كه پايين ترين قيمت ها را دارامي باشند براي شما دوستان بيابيم و در سايت ارائه ميكنيم.
با اين اميد كه اگر هنگامي فكر يك گردش خارجي يا داخلي يا يك گشت شهري داشتيد بدانيد اين سايت منتو است كه تنها با يك مراجعه مبالغ زيادي در سفر شما عزيزان صرفه جويي مي گردد.
علاوه بر اين به شما دوستان ياري مي رساند تعداد گردش ها و تفريحات شما دوستان بيشترگردد. و هميشه روحيه ي بهتري دارا باشيد.
پس شايد مي شود اين طورگفت كه به طورغيرمستقيم وب سايت منتو  حال شما هم وطنان را بهتر مي گرداند.
در ذيل مطالبي در زمينه ي گردشگري ارائه مي دهيم.


سازمان گردشگري جهاني (UNWTO) پيش بيني مي‌كند كه گردشگري بين‌المللي با نرخ رشد ۴٪ به كار خود ادامه دهد [۱] و اروپا تا سال ۲۰۲۰ همچنان جزء پرجاذبه‌ترين مناطق گردشگري جهان خواهد ماند ولي سهم اين قاره از ۶۰ درصد در سال ۱۹۹۵ به ۴۶ درصد كاهش خواهد يافت. اين در حالي است كه روند مسافرت‌هاي دور اندكي بيشتر از مسافرت‌هاي داخلي خواهد بود و از ۱۸ درصد در سال ۱۹۹۵ به ۲۴ درصد در سال ۲۰۲۰ افزايش خواهد يافت. از زماني كه تجارت الكترونيكي در اينترنت رونق گرفته، محصولات گردشگري از جمله پرمعامله‌ترين اقلام مورد تجارت بوده‌اند. اين محصولات يا سرويس‌ها با نرخ مناسب در شبكه عرضه مي‌شوند. عرضه‌كنندگان خدمات گردشگري (سفرها، هتل‌ها، خطوط هواپيمايي و غيره) فروش اينترنتي را در دستور كار خود قرار داده‌اند و بدين ترتيب تا حد زيادي دست واسطه‌ها كوتاه شده‌است. انتظار مي‌رود در زمينهٔ سفرهاي فضايي طي ربع اول قرن بيست و يكم پيشرفت چشمگيري حاصل شود اگر چه در مقايسه با مراكز سنتي، آمار گردشگران اين بخش قابل توجه نخواهد بود مگر اين كه تكنولوژي‌هايي چون سيستم‌هاي حمل به فضا پيشرفت كنند و ارزان تمام شوند. پيشرفت‌هاي تكنولوژيكي مي‌تواند هتل‌هاي فضايي را ممكن نمايند و مثلاً هواپيماهاي خورشيدي يا فضاپيماهاي بزرگ را عرضه كنند. هتل‌هاي زير آبي مثل هيدروپليس هم كه انتظار مي‌رود در سال ۲۰۰۶ در دبي ساخته شود به اين مجموعه اضافه خواهند شد. در اقيانوس نيز گردشگران مورد استقبال كشتي‌هاي گشتي بسيار بزرگ و بي‌نظير و شايد هم شهرهاي شناور قرار خواهند گرفت. برخي آينده‌گراها انتظار دارند هتل‌هاي سيار و پايه‌داري ساخته شوند كه بتوانند به طور موقت در هر جاي كرهٔ زمين نصب شوند و هر جا كه ساخت هتل‌ها از نظر سياسي اقتصادي يا بنا به ملاحظات زيست‌محيطي قابل قبول نباشد از آن‌ها استفاده كنند.


براي كسب اطلاعات بشتر به سايت منتو مراجعه كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۷:۰۷ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]


فروشگاه
درجه سي : ندارد
درجه بي : ندارد
درجه آ : فروشگاه ساده + درج يك محصول به عنوان نمونه در هر بخش از محصولات + آموزش عمومي كار با فروشگاه
پنل حرفه اي : فروشگاه با كيفيت متوسط + درج دو الي سه محصول در هر بخش + آموزش عمومي كار با فروشگاه
پنل ويژه : فروشگاه با كيفيت بالا + درج چهار الي پنج محصول در هر بخش + آموزش اختصاصي كار با فروشگاه


توجه : در صورت درخواست كارفرما ، به ازاي اضافه شدن هر محصول در فروشگاه مبلغ 2 هزار تومان به قرارداد اضافه خواهد شد.

تعداد صفحات بخش ها و منو ها
درجه سي : نامحدود + ساخت 3-5 منو ( هر منو حداكثر داراي دو زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
درجه بي : نامحدود + ساخت 5-8 منو ( هر منو حداكثر داراي سه زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زير منو
درجه آ : نامحدود + ساخت 8-10 منو ( هر منو حداكثر داراي چهار زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زير منو
پنل حرفه اي : نامحدود+ ساخت 10-12 منو ( هر منو حداكثر داراي پنج زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
پنل ويژه : نامحدود+ ساخت 12-14 منو ( هر منو حداكثر داراي پنج زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
توجه : در صورت درخواست كارفرما ، به ازاي اضافه شدن هر منو مبلغ 2 هزار تومان و به ازاي اضافه شدن هر زير منو مبلغ هزارتومن به قرارداد اضافه خواهد شد.

ازخدمات شركت ايفا نت بررسي واعلام طراحي سايت ارزان مي باشد

هم اكنون طراحي سايت در اراك - بزرگترين شركت وب در اراك در خدمت شما مي باشد.

اولين سوالي كه بسياري از افرادي كه به دنبال سفارش طراحي سايت ميباشند از ما ميپرسند ، قيمت طراحي سايت ميباشد . تقريبا اكثر اين افراد در سوال دوم خود درباره تفاوت طراحي سايت ارزان و گران سوال ميپرسند و علاقه مند هستند كه بدانند تفاوت ساخت سايت با هزينه 1 ميليون تومان با سايتي كه هزينه طراحي آن 3 ميليون تومان ميباشد در چيست. به همين دليل در اين مقاله تفاوت در هزينه طراحي سايت را به طور دقيق بررسي ميكنيم.

اولين چيزي كه باعث كم يا زياد شدن هزينه طراحي يك سايت ميشود ، امكانات درخواستي مشتري ميباشد . گاها مشتري نيازي به يك سايت با امكانات بسيار زياد نميباشد و با ساده ترين امكانات موجود نيازهايش مرتفع ميگردد ، در اين شرايط هزينه طراحي چنين سايتي نسبت به سايتي كه داراي امكاناتي بسيار پيچيده و سفارشي شده ميباشد تفاوت خواهد داشت زيرا براي طراحي يك سايت ساده در قياس با سايتي پر از امكانات سفارشي شده وقت و انرژي كمتري لازم ميباشد.

دربرخي موارد ممكن است براي طراحي بخش هاي مورد نياز مشتري نياز به كدنويسي هاي فراوان باشد ، در برخي موارد ديگر نيز ممكن است موارد مد نظر مشتري به راحتي قابل طراحي باشد.از طرفي ميتوان به تفاوت بين طراحي سايت استاتيك و دايناميك اشاره كرد كه ميتوانند در هزينه هاي طراحي سايت باعث افزايش يا كاهش قيمت شوند. پس در نظر داشته باشيد كه هرچه امكانات درخواستي مشتري بيشتر ، پيچيده و سفارشي تر باشد ، هزينه طراحي سايت نيز افزايش مي يابد.

گرافيك
دومين مسئله اي كه ميتواند باعث كم يا زياد شدن قيمت طراحي يك سايت شود ، گرافيك درخواستي از طرف مشتري ميباشد. طراحي سايت گرافيكي مطابق با قواعد سئو ميتواند يكي از نكاتي باشد كه باعث افزايش هزينه طراحي سايت شود. بسياري از افرادي كه به دنبال طراحي يك سايت براي كسب و كار خود ميباشند ، به دنبال داشتن يك وب سايت بسيار زيبا از نظر ظاهري ميباشند

به همين دليل براي طراحي چنين وب سايت هايي ، علاوه بر برنامه نويس و طراح سايت ، گرافيست نيز ميبايست وقت زيادي را صرف طراحي قالب و تصاوير و ... كند به همين دليل اين مسئله نيز ميتواند باعث كم يا زياد شدن هزينه ها شود. هرچه گرافيك يك سايت افزايش يابد به طور حتم هزينه طراحي آن نيز افزايش خواهد يافت و طبيعتا هرچه گرافيك مورد نظر مشتري ساده تر باشد ، هزينه نيز كاهش خواهد يافت.براي كسب اطلاعات  بيشتر درمورد طراحي يك سايت حرفه اي ميتوانيد به طراحي سايت در اراك مراجعه كنيد.

بهينه سازي داخلي
سومين نكته اي كه باعث افزايش يا كاهش هزينه طراحي يك وب سايت ميباشد ، بهينه سازي داخلي سايت ميباشد. با مطالعه آموزش سئو و بهينه سازي سايت ميتوانيد از تاثير بهينه سازي سايت در بازاريابي آنلاين مطلع شويد و بدانيد كه براي پيشرفت در نتايج گوگل ، براي كسب رتبه هاي بهتر و مناسب تر در گوگل نياز به رعايت اصول بهينه سازي داخلي در هنگام طراحي سايت ميباشيد.

برخي از كاربران تصور ميكنند كه براي كسب رتبه هاي مناسب در نتايج گوگل تنها چگونه نوشتن محتواي وب سايت مهم است ، در شرايطي كه قبل از هرگونه كار محتوايي ، نيازمند به رعايت اصول بهينه سازي داخلي در سايتتان ميباشيد ، به همين دليل هرچه ميزان سئو داخلي سايت شما بيشتر باشد هزينه طراحي افزايش خواهد يافت.

هم اكنون طراحي سايت در اراك - بزرگترين شركت وب در اراك در خدمت شما مي باشد.

 نقش اراك در دوران انقلاب ۱۳۵۷ و جنگ ۸ ساله

كوشش انقلابيون اراكي براي سرنگوني تنديس رضاشاه از ميدان باغ ملي. تاسوعاي ۱۳۵۷ خورشيدي نخستين حركت‌هاي انقلابي در اراك در ميانه سال‌هاي ۱۳۵۵ و ۱۳۵۶ خورشيدي با سخنراني و دعوت به تظاهرات رخ داد. نخستين راهپيمايي انجام شده در اراك، تظاهراتي آرام و بدون شعار بود كه به وسيله فرهنگيان سازمان‌دهي شده بود. در جريان ۱۰ روز سخنراني احمد جنتي در محرم ۱۳۵۷ خورشيدي در اراك، مردم پس از سخنراني‌هاي وي هر شب در خيابان تظاهرات مي‌كردند و شعار مرگ بر شاه مي‌دادند كه اين نخستين شعار عليه شاه در اراك بود. با بالا گرفتن اوضاع در تاسوعاي سال ۱۳۵۷ خورشيدي مردم تلاش كردند مجسمه رضاشاه را از ميدان باغ ملي پايين بكشند، ولي موفق نشدند و در درگيري‌هايي كه رخ داد، چهار نفر كشته‌شدند. همان شب مجسمه رضاشاه توسط پليس از ميدان منتقل شد. كشته‌شدن چهار نفر در آن روز باعث ايجاد ترس در مردم و خاموش شدن اعتراضات براي يك هفته پس از آن شد.

با آغاز جنگ ايران و عراق در سال ۱۳۵۹ خورشيدي، شهر اراك همانند ساير شهرهاي ديگر مورد حمله رژيم بعث عراق قرار گرفت، طوري كه در طي ۸ سال، ۷۷ بار بمباران شد و در اين ميان ۸۹۵ نفر كشته‌شدند.شديدترين حمله به شهر در ۵ مرداد ۱۳۶۵ اتفاق افتاد. اكبر هاشمي رفسنجاني (رئيس جمهور وقت) در كتاب كارنامه و خاطرات سال ۱۳۶۵ اوج دفاع، از خاطرات آن روز چنين نقل مي‌كند:

    عمده‌ترين حملات هوايي امروز عراق، عليه مناطق غيرنظامي در اراك صورت گرفت، به اين ترتيب كه صبح امروز هواپيماهاي عراقي به مناطق كارگري صنعتي اطراف شهرستان اراك حمله كردند؛ كه بر اثر آن، شماري از كارگران كه مشغول كار بودند، كشته‌شدند. طي اين حمله، شش هواپيماي عراقي در حالي كه در ارتفاع پايين پرواز مي‌كردند كارخانه واگن سازي پارس، آلومينيوم، كارخانه آذرآب، مراكز آموزش ماشين‌سازي اراك، يك ساختمان اداري و يك منطقه در شهر اراك را در مورد حمله قرار دادند. اين تعرض هوايي بيش از ۱۰۰ شهيد و بيش از ۵۰۰ مجروح بر جاي گذاشت. به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي به نقل از شاهدان عيني بمباران، هواپيماهاي عراقي در ارتفاع فوق‌العاده پايين اهداف خود را مورد حمله قرار دادند و كارگراني را كه از محوطه كارخانه‌ها بيرون آمده بودند، به زير رگبار كاليبرهاي خود گرفتند.

 

هم اكنون طراحي سايت در اراك - بزرگترين شركت وب در اراك در خدمت شما مي باشد.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۰۴:۱۳ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]

سايت منتو بااعتبارترين مرجع معرفي مسافرت هاي به صرفه ي اقتصادي با روشي عالي در خدمت كاربران كشور قرار گرفته است.
در وب سايت منتو  همه قصد ما اين موضوع است كه جست وجوكنيم و برترين و به صرفه ترين آپشن هاي مسافرت را براي شما عزيزان فراهم كنيم.
خدماتي از قبيل سفرهاي بيرون كشوري , سفرهاي داخل كشور , بليط هاي پروازهاي هوايي و زميني, محل هاي تاريخي و گردشگري و ...
كمپاني ما جست وجومي كند سرويس دهندگان اين نوع خدمات گردشگري كه پايين ترين قيمت ها را دارامي باشند براي شما هم وطنان بيابيم و در سايت قرارمي دهيم.
با اين اميد كه اگر هنگامي قصد يك گردش بيرون كشوري يا داخلي يا يك گشت شهري داشتيد آگاه باشيد اين وب سايت منتو مي باشد كه تنها با يك نظر به آن مبالغ زيادي در سفر شما دوستان صرفه جويي مي گردد.
به جز اين نكته به شما عزيزان كمك مي كند تعداد گردش ها و تفريحات شما دوستان بيشترگردد. و هميشه حال بهتري دارا باشيد.
پس شايد مي شود اين طورگفت كه به طورغيرمستقيم وب سايت منتو  حال شما عزيزان را بهتر مي گرداند.
در زير مطالبي در مورد گردشگري ارائه مي دهيم.


گردشگر درماني هم هميشه وجود داشته ولي تا قبل از قرن هجدهم اهميت چنداني براي آن قائل نبودند در انگلستان اين بخش به شهرهاي داراي چشمه‌هاي آب گرم اختصاص داشت و عموماً مناطقي كه آب‌هاي معدني داشتند براي درمان امراض مختلف از بيماري‌هاي روده‌اي گرفته تا كبدي و برونشيت مورد توجه قرار مي‌گرفتند.

امروزه برخي كشورهاي پيشرفته در زمينه بهداشت و درمان، اقدام به توسعه شهرك‌هاي گردشگري درماني در كشورهاي خود نموده‌اند تا بيماراني كه نياز به عمل‌هاي جراحي دارند كه هزينه اين اقدامات در آن كشورها بسيار بالا بوده و يا تحت بيمه‌هاي درماني قرار ندارند، تصميم به درمان خود در كشورهاي ميزبان گردشگران درماني نمايند كه اين كشورها به دليل حضور بلندمدت بيماران در مراكز درماني به علت طولاني شدن مدت بهبودي، درآمد قابل توجهي از اين طريق كسب مي‌كنند. كشور كره جنوبي، با جذب ۱۰ ميليارد دلار در سال ۲۰۱۳ (ميلادي) از اين طريق، در جهان، ركورددار است.


براي كسب اطلاعات بشتر به سايت منتو مراجعه كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۶:۱۱ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]

تور ارزان ارمنستان از جمله سفرهايي مي باشد كه متقاضيان زيادي دارد.سرزمين ارمنستان نيز موفق شده است .

موزه‌هاي ايروان

موزه‌هاي ايروان معمولا از ساعت ۹ يا ۱۰ صبح تا ۵ يا ۶ عصر باز هستند. اگر به طور اتفاقي در فصل ارديبهشت به ايروان سفر كرديد، مي‌توانيد در شب‌موزه حضور داشته باشيد. شب‌موزه مراسمي جالب براي تمام ايرواني‌ها، آمريكايي‌ها و توريست‌هاست. در شب‌موزه تمام موزه‌ها تا نيمه‌ي شب باز هستند و لازم نيست بابت بازديد هيچ پولي پرداخت كنيد.

 دخانيات مصرف دخانيات در اماكن عمومي به كلي ممنوع است اما ارمنستان يكي از بالاترين نرخ هاي استفاده از دخانيات در اروپا را دارد. در كافه‌هاي سرباز اگر زير سيگاري ديديد، مي‌توانيد سيگار بكشيد.سلامت در ارمنستانارمني‌ها مردم مهمان‌نوازي هستند و ممكن است آنقدر غذا جلوي شما بگذارند كه چندساعتي مشغول خوردن شويد. بهتر است حد خوردن را رعايت كنيد وگرنه دچار دل درد و بيماري‌هاي پرخوري مي‌شويد. غذاها و آب اين كشور سلامت و كيفيت بسيار خوبي دارند و از اين نظر مشكلي نخواهيد داشت.

براي خيلي از مسافران، ايروان شهري بهشتي است چون تمام نقاط آن را فروشگاه‌هاي مختلف و مناسب براي بودجه‌ي شما پر كرده است. بازديدكننده‎ها مي‌توانند از فروشگاه‌ها و بوتيك‌هاي بزرگ، اجناس گران‌قيمت و اصل خريداري كنند و هم مي‌توانند از محصولات ايرواني جالب و ارزان‌قيمت ديدن كنند. هيچ مسافري ايروان را بدون ديدن Vernissage ترك نمي‌كند. اين فروشگاه در روز‌هاي تعطيل هم باز است و سوغاتي‌هاي سنتي ايرواني، جواهرات، غذا، وسايل الكترونيكي و حتي حيوان خانگي مي‌فروشند.

سوغاتي هاي سنتي اين كشور محدود به فرش، صنايع دستي و يادگاري‌هاي دوره شوروي مي‌شود.

اميدواريم كه تور لحظه آخري ارمنستان به شما خوش بگذرد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۳۴:۵۸ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]

ارتباط كاربرپسندي سايت در بازاريابي اينترنتي پارت 4

رنگ بندي خوب
وجود رنگ هاي مناسب در سايتتان نيز باعث بالا رفتن كاربرپسندي سايت شما خواهد شد . فرض كنيد وب سايت شما داراي بك گراندي تيره و فونتي قرمز ميباشد ، در اين چنين شرايطي كدام كاربر حاضر است به مدت چند لحظه در وب سايت شما به دنبال محصولات مورد نظر خود خواهيد كرد ؟! سعي كنيد در رنگ بندي وب سايت خود از رنگ هايي به كار گيري كنيد كه چشم كاربر را خسته نميكند ، اين مسئله در ميزان ماندگاري كاربر در سايت شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود .

ايجاد بخش نظرات در پايگاه
ميتوانيد با دريافت انتقادات و پيشنهادات مخاطبين و تحليل نظرات آنها تمامي كمبود هاي پايگاه خود را برطرف كرده و علاوه بر جلب رضايت مخاطبين ، وب سايت خود را نيز بيش از پيش قدرتمند كنيد . استفاده از پيشنهادات كاربران ميتواند فوايد زيادي براي سايت شما داشته باشد كه يكي از آنها  ، كسب اطلاع شما از نواقص موجود در وب سايتتان ميباشد. در نظر داشته باشيد كه هيچوقت شما نميتوانيد مانند كاربران به نواقص كوچك و بزرگي مانند ايراد در صفحه تعرفه طراحي سايت خود آگاهي داشته باشيد.

صحيح بودن لينك هاي سايت
يكي ديگر از مسائل مهم در زمينه يوزرفرندلي وب سايت شما ، سالم بودن لينك هاي صفحاتتان ميباشد. لينك هاي سايت خود از منو تا دكمه هاي ميانبر و لينك هاي دانلود گرفته تا پيوندها ، به عنوان مثال اگر لينكي تحت عنوان طراحي سايت مذهبي داريد حتما سعي كنيد تا اين لينك را امتحان كرده تا درست كار كند زيرا اگر كاربري روي آدرس شما كليك نمايد اما لينك آن كار نكند ، بازديدكننده حاضر به خريد از سايتتان نخواهد بود. اين مسئله به سئو پايگاه شما نيز كمك خواهد كرد .

اثر كاربرپسندي وب سايت در بازاريابي آنلاين پارت سوم

قابليت جستجوي پيشرفته در تارنما
يكي از مهم ترين عوامل كاربرپسندي ، قراردادن بخش جستجوي پيشرفته در وب سايت ميباشد. هنگامي كه شما تعداد زيادي كالا براي عرضه داريد بايد در نظر داشته باشيد كه حتي با وجود دسته بندي هاي كاملا كاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم ممكن است كاربر نتواند كالاي مد نظر خود را از ميان انبوه محصولات شما بيابد . در اين شرايط وجود بخشي براي جستجو به صورت حرفه اي در وب سايت شما بسيار فايده خواهد داشت. هنگامي كه مشتري بتواند با جستجو در ميان محصولات شما به سرعت محصول مد نظر خود را پيدا كند باعث ميشود ميزان كاربرپسندي سايتتان به ميزان قابل توجهي ارتقا يابد. به همين دليل در هنگام مركز طراحي سايت ، به اين مسئله توجه نمائيد زيرا اين مسئله در بهينه سازي سايت شما نيز تاثير دارد.

بخش ها و شكلك هاي ميانبر مناسب
ميتوانيد با به كاربردن دكمه ها و علائم ميانبر كار را براي كاربران بسيار ساده كنيد ، مثلا ميتوانيد با گذاشتن يك دكمه ثبت سفارش در آخر متن مربوط به هر كالا بازديدكننده را به صفحه خريد مربوط به اين محصول منتقل كنيد يا مثلا با گذاشتن دكمه اضافه به سبد خريد شرايطي براي كاربران فراهم كنيد كه به راحتي محصولات مد نظر خود را به سبد اضافه كرده . طراحي سايت در استان مركزي به اين موارد بسيار توجه دارد.

منبع : تاثير كاربرپسندي سايت در بازاريابي اينترنتي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۹:۱۰ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 10
دیروز : 3
افراد آنلاین : 2
همه : 137
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب