محصولات زناشويي
محصولات زناشويي


آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در ايلام

دوره هاي حرفه اي آموزش تعميرات موبايل ، آموزش تعميرات لپ تاپ،آموزش تعميرات كامپيوتر،آموزش تعميرات تبلت،آموزش تعميرات تلفن همراه و اپل، براي اولين بار توسط بزرگترين آموزشگاه آموزش هاي شبكه و تعميرات پارسه در ايلام و شهرهاي دره شهر, ايوان, دهلران, مهران, آبدانان, ايوان و شهرهاي ديگر استان ايلام برگزار مي شود  .

آموزش تعميرات موبايل و لپ تاپ دراستان مركزي اراك
 معرفي موسسه پارسه

انستيتو انفورماتيك پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمي به شماره (27689) تاسيس گرديد با هدف ارتقاي سطح علمي و كيفي تعميرات فوق تخصصي سخت افزار كامپيوتر و لپ تاپ در ايران شروع به فعاليت نمود.
در راستاي رسيدن به اين هدف بستر هاي سخت افزاري و تجهيزات مدرن مورد نياز را تهيه و در كارگاه هاي مركز مستقر نموده است و هيات علمي متناسب و فرهيخته كه بهترين تعميركاران ايران به شمار مي روند را جذب نموده و به  تحقيق در راستاي بدست آوردن راهكار نوين تعميرات تجهيزات الكترونيكي و همچنين انتقال دست آورد ها به متقاضيان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
اين  موسسه در راستاي چشم انداز كلي تدوين شده تلاش مي نمايد با توسعه كمي و كيفي  خدمات خود، بتواند بستري مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهيزات تخصصي تست و تعمير لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمير و بازيابي اطلاعات و آموزش فوق تخصصي تعميرات سخت افزار در عاليترين سطح كيفي در كشور را به عموم هم ميهنان فراهم آورد.

ماموريت (mission):
نظارت و كنترل كيفي و كمي بر فعاليت شعب ،افزايش شعب در سطح كشور ، اطلاع رساني به عموم هم ميهنان و بكارگيري ابزار هاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترين ماموريت هاي اين واحد به شمار ميرود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه ي آموزش تعميرات موبايل و آموزش تعميرات لپ تاپ در سايت پارسه مراجعه كنيد.


توضيحاتي در مورد ايلام

استان ايلام

به علت كوهستاني بودن استان ايلام و ريزش‌هاي مناسب برف و باران، رودخانه‌هاي كوچك و بزرگي در اين ناحيه جريان دارند كه منبعي براي آبياري زمين‌هاي زراعي و سدسازي و اب آشاميدني استان مي‌باشند. بيشتر آن‌ها از كبيركوه سرچشمه مي‌گيرند كه دو دسته‌اند:1- رودخانه‌هايي كه از رشته كوه كبيركوه و ديگر ارتفاعات اين استان سرچشمه مي‌گيرند و به سوي خاك عراق در غرب استان در جريان هستند

كه علاوه بر آبياري زمين‌هاي كشاورزان منطقه، وارد مرز عراق شده و اراضي مندلي (Mandali) و بدره و زرباطيه و عماره در عراق را آبياري مي‌سازند. مسدود كردن آب اين رودخانه‌ها در دوران قاجاريه و پهلوي و جلوگيري از جاري شدن آن‌ها به خاك عثماني و عراق امروزي، باعث تنش‌ها و زد و خوردهايي بين بوميان محلي با عثمانيان و عراقي‌ها شده بود كه در نهايت موجب دخالت دولت‌هاي طرفين در ماجرا گرديده است.


مهم‌ترين رودهايي كه از ارتفاعات ايلام سرچشمه مي‌گيرند و به سوي خاك عراق جريان دارند عبارتند از رودخانه «گنگير» (Gangir) كه از محلي به نام سراب ايوان و از كوه‌هاي شره زول و مانشت سرچشمه مي‌گيرد و پس از پيوستن شعبات فرعي، دشت ايوان را آبياري مي‌سازد

  با پيچ و خم‌هاي زياد و زيبايي خاصي به طرف سومار جريان مي‌يابد و آن گاه وارد خاك عراق شده و به شهر مندلي عراق وارد مي‌شود.فريا استارك در كتاب خود از ماهي‌هاي درشت اندام اين رودخانه ياد كرده است،يكي ديگر از رودخانه‌هاي اين حوزه رود «كنجان چم» است كه از ارتفاعات كبيركوه سرچشمه مي‌گيرد و پس از عبور از اميرآباد و مهران، وارد خاك عراق مي‌شود

رودخانه» چنگوله» از ارتفاعات كبيركوه سرچشمه مي‌گيرد و پس از آبياري اراضي مسير خود، وارد خاك عراق شده و منطقهٔ «باع شاهي» عراق را در بر مي‌گيرد. رودهاي ديگر چون «دويريچ» و رودخانهٔ «ميمه» و «چيغاب» و «گدارخوش» پس از مشروب ساختن اراضي كشاورزي در مسير خود، وارد خاك عراق مي‌شوند

۲- رودخانه‌هاي حوزه آبريز رودخانه كرخه كه از ارتفاعات شرق و شمال شرق كبيركوه سرچشمه گرفته و به سوي شمال و مشرق كبيركوه در جريان هستند، و اين رودخانه‌ها اكثرا پس از طي مسافت كوتاهي وارد رودخانهٔ پرآب «سيمره» [صيمره] در شرق كبيركوه و شرق استان ايلام مي‌شوند،

رودخانه‌هايي كه از كبيركوه و ساير كوه‌هاي شرق و شمال شرقي ايلام سرچشمه مي‌گيرند و شعبات اصلي رودخانه سيمره در ايلام را تشكيل مي‌دهند عبارتند از: رودهاي «چزمان»، «چناره»، «شيروان و چرداول» آب «شيخ مكان»، «رود سيكان»، «آب زنگوان»

مهم‌ترين و پر اّب‌ترين رودخانهٔ ايلام، سيمره مي‌باشد كه اسم قديم آن «اوكنو» يا «اوقنو» و نزد يونانيان «كواسپس» يا خئوپس بوده كه سرچشمهٔ اين رودخانه دامنه‌هاي غربي كوه الوند در استان همدان و منطقهٔ نهاوند است

كه با نام «گاماسپ» و پس از عبور از كنگاور، صحنه و بيستون به كرمانشاه مي‌رسد ودر آن جا با دريافت شعبه «قره سو» در شمال شرقي ايلام وارد استان مي‌شود و پس از عبور از شرق ايلام با نام «سيمره» با جهتي شمال شرقي، به جنوب غربي مرز استان ايلام و استان لرستان را تشكيل مي‌دهد

و در منطقهٔ «پل دختر» با دريافت شعبه مهم «كشكان» وارد استان خوزستان مي‌شود و از آن پس به «كرخه»» معروف مي‌باشد. به طور كلي ۱۳ رودخانه با ظرفيت ۱/۸ ميليارد متر مكعب آب در سال در حوزهٔ جغرافيايي استان ايلام وجود دارد.
مقالات پارسه

  اين اطلاعات توسط وب‌سايت ژاپني Mac Otakara ارائه شده است، وب‌سايت ژاپني در مطلب خود به مقايسه‌ي رنگ صورتي آيپاد نانو با آيپاد تاچ نسل ششم پرداخته كه رنگ صورتي پررنگي است كه روشن‌تر از رنگ رز گلد به كار برده شده در آيفون ۶ اس است، براساس اطلاعات ارائه شده هنوز مشخص نيست كه رنگ صورتي آيفون 5se به چه ترتيب خواهد بود.

اما به نظر مي‌رسد شاهد رنگ بسيار متفاوتي از آيفون 5se در اين گوشي هوشمند خواهيم بود، در زمان عرضه‌ي آيفون ۶ اس نيز برخي از گمانه‌ها عرضه‌ي رنگ صورتي را نويد داده بودند.

اما بعدها مشخص شد كه رنگ صورتي همان رزگلدي بوده كه آيفون ۶ اس به همراه آن عرضه شد. البته در صورتي كه شنيده‌ها در مورد آيفون 5se به حقيقت بپيوندد، شاهد عرضه‌ي رنگ متفاوتي از آيفون خواهيم بود كه همان صورتي پررنگ و متفاوت از رزگلد خواهد بود،احتمالا آيفون ۵ اس اي در رنگ‌هاي متفاوتي روانه‌ي بازار خواهد شد.

البته در حال حاضر احتمال عرضه در رنگ‌هاي خاكستري تيره، نقره‌اي و صورتي محتمل‌تر شده است.البته به نظر مي‌رسد اضافه شدن ساير رنگ‌ها نيز دور از دسترس نيست و شايد شاهد عرضه‌ي آيفون ۵ اس اي در رنگ‌هاي ديگري نيز باشيم.

به نظر مي‌رسد بايد در مراسم ۱۵ مارس سال جاري ميلادي در انتظار رونمايي از آيفون ۵ اس اي اپل باشيم اين گوشي هوشمند از وجود نمايشگر ۴ اينچي بهره برده و ظاهري شبيه به آيفون ۵ اس اپل نيز خواهد داشت.

خدمات ما آموزش تعميرات موبايل در ايلام مي باشد .امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۳۵:۵۵ ] [ عرفان مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 8
دیروز : 3
افراد آنلاین : 2
همه : 135
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب